.
Hakkımızda İ.K. Yönetim Danışmanlığı Eğitimler Kişisel Kariyer Danışmanlığı Bize Ulaşın
.
 
 
KİŞİSEL KARİYER KOÇLUĞU
Kariyerimiz bir süreçtir, doğumumuzdan başlayan ve hayatımızın sonuna dek sürecek olan…Yapılan araştırmalara göre insanların ilgisinin çoğunlukla geçmişte olduğu bilinmektedir. Oysa geçmişe dair bir insiyatifimiz yoktur. Yani geçmişle ilgili yapabileceğimiz, katabileceğimiz, değiştirebileceğimiz hiçbir şey yoktur. Geleceğimiz ise ilk günü bu gün başlayan ve tamamen kontrolümüzde olan yeni bir dönemdir.

Bu çalışma ile yapılandırdığımız koçluk desteği ile hizmet alan kariyer sahibi için, geriye dönük yapılabilecek tek şey olan geçmişin analizini, değerlendirmesini ve yorumlamasını yapacağız. Bu çalışmanın ardından yarını sorgulamak, yön belirlemek, strateji, misyon, vizyon ve hedefleri birlikte ortaya koymaya ve yarını planlamaya çalışacağız.

Bunları yaparken sahip olduğumuz birikim ve deneyimden yararlanacağız. Ayrıca aracılık ve yönlendiriciliğini yaptığımız sayısız kariyer de bize yol gösterici olacaktır. Öte yandan bahsi geçen çalışmaları yürütebilmek için, tarafımızdan oluşturulmuş yöntemler, formlar ve analizler kullanılacak ve kullanım yöntemleri de katılımcılarla paylaşılacaktır.

Çalışmanın İçeriği:

1-Kariyer Yönetimi ve Planlaması ile ilgili eğitimler

2-KEFE Analizi

3-Kariyer Tamamlama Testi

4-Tercih Dağılımı Analizi

5-Hedef Belirleme

6-Süreci İzleme
 
<< Geri Dön
 
.
iletisim-iletisim.com KILER.NET tarafından host edilmektedir. .
Tüm Haklari Saklidir. Copyright © 2003 Web Ajans