KİŞİSEL KARİYER KOÇLUĞUw...
 
Kariyerimiz bir süreçtir, doğumumuzdan başlayan ve hayatımızın sonuna dek sürecek olan…Yapılan araştırmalara göre insanların ilgisinin çoğun...
Devamı >>
KEYS...
Firma hedefleri ile çalışanların hedefleri arasındaki uyumun sağlanması ve buna bağlı olarak hem şirket hem de çalışan verimliliğin artmasın...
Devamı >>
.
 Duvar Yazıları
 

Okulda, işte, aile ilişkilerinizde sorun yaşıyorsanız;


Zaman zaman kendinizden hoşnut değilseniz;


Kendinizi çıkmazda hissettiğiniz zamanlarda yaşama farklı bir açıdan bakmak istiyorsanız;


Çocuğunuzun gelişimine, konuşmasına, başarısına ilişkin sorular kafanızı meşgul ediyorsa...


Bizimle İLETİŞİME geçin...


YARATICI DRAMA İLE OKUL BAŞARISINDAN YAŞAM BAŞARISINA....


 
 Favori Linkler
 
 • www.erimhisim.com
 •  

  HAKKIMIZDA

  İletişim grubu olarak, 1989 yılından bu yana Psikolojik Danışma alanında, yaptığımız bireysel ve kurumsal çalışmalarımızda toplumsal yaşama olumlu katkılarda bulunmak ilkesiyle hareket etmekteyiz.

  Bu görüşe bağlı olarak değişik alanlarda ekibimizle çocuk ergen, yetişkin, aile ve kurumlara; bireysel veya grup çalışmaları ile hizmet vermekteyiz. Bunun yanı sıra sivil toplum kuruluşları, okullar, işyerleri gibi kuruluşlarda seminer, konferans ve grup çalışmaları da yapmaktayız.

  Çağımız yaşam koşullarında, karşılaşılan zorlukları tanımlayabilmek, bunlara uygun çözümler aramak, hayatı yaşanır hale getirmek ve yaşamdan keyif almak kişinin kendisine emek vermesiyle mümkündür. Bu zorlu süreçte danışanlarımıza mesleki donanımızla destek verme sorumluluğunu taşıyoruz. Bireylerin ve kurumların gereksinimleri çerçevesinde çözüm geliştirme odaklı çalışıyoruz.

  Çalışmalarımızda; bilimsel yöntemlere dayanan teknikler kullanarak danışanlarımızın yaşam kalitesini arttırmayı hedeflemekteyiz. Alanlarında uzman kişilerle çalışarak doğru ve güvenilir hizmet sunmaktayız.

  . Danışmanlarımız, kuruluşun ve bireylerin ihtiyaçlarını tespit etmede bilimsel ölçütleri, geçerlilik ve güvenilirliği olan ölçme araçlarını kullanır ve tüm bu süreçler içerisinde problem odaklı olarak çalışırlar.

  . Danışmanlarımız çalışmalarında çağdaş bilgi ve teknikleri kullanarak hizmet kalitesinin yüksek olmasına önem vermektedirler.

  . Danışmanlarımız profesyonel yaşamlarının her aşamasında gizlilik, güven ve etik kurallara bağlılığı temel prensip edinmiş, alanlarının lisans ve lisansüstü eğitimini ve kullandıkları tekniklerin sertifikalarını almış kişilerdir.

  İletisim Psikolojik Danışma ve Eğitim Merkezi
    Üye Girişi
   İsim    
   Şifre  
  Üye Ol   SifremiUnuttum
   Makaleler
    İletisim Psikolojik Danışma ve Eğitim Merkezi KENDİNİ İFADEDE BİÇİMSEL ENGEL: KEKEMELİK
  Konuşmanın, dilin genel i...

  NEDEN ÖZEL EĞİTİM ???

  Ailele...

  BİR SOYAĞACI ÇALIŞMASI : GENOSOSYOGRAM
  Gerek çift / aile gerekse...

   
  .
  iletisim-iletisim.com KILERHOST.NET tarafından host edilmektedir. .
  Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2003 Web Ajans